Emoji Round Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.625″ W x 3″ H
SKU: CLAIJ-MQGKP
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.50
Emoji Round Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.625″ W x 3″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.92 | $2.82 | $2.72 | $2.60 | $2.50 |
Emoji Round Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.625″ W x 3″ H
SKU: CLAIJ-MQGKP
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3" L x 1.625" W x 3" H |
| Imprint area | 1.75" W on front – Diameter |
| Second imprint area | 1.75" W on back – Diameter |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Amusement, Entertainment, Fundraising, Office, Party |
| Color | Yellow |
| Item number | LGS-ES18 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.