Electric Guitar Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ L x 1″ W x 3″ H
SKU:Â PRHFI-CZAYM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.05
Electric Guitar Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ L x 1″ W x 3″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.47 | $3.40 | $3.25 | $3.13 | $3.05 |
Electric Guitar Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ L x 1″ W x 3″ H
SKU:Â PRHFI-CZAYM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.5" L x 1" W x 3" H |
| Imprint area | 1.75" W on back |
| Second imprint area | 0.5" W x 1" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Entertainment, Exercise, Health, Medical, Music |
| Color | Tan/Brown |
| Item number | LMU-EG07 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.