Dog Treat Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ L x 0.75″ W x 1.875″ H
SKU:Â KNEEH-DNMGN
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.63
Dog Treat Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ L x 0.75″ W x 1.875″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.95 | $1.88 | $1.83 | $1.73 | $1.63 |
Dog Treat Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.5″ L x 0.75″ W x 1.875″ H
SKU:Â KNEEH-DNMGN
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.5" L x 0.75" W x 1.875" H |
| Imprint area | 2" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area | 2" W x 0.75" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Food, Health, Medical, Pet |
| Color | Brown |
| Item number | LPE-DT04 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.