Dog Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU:Â KNFNA-DNMGQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.87
Dog Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.30 | $3.18 | $3.08 | $2.98 | $2.87 |
Dog Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU:Â KNFNA-DNMGQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.75" Diameter |
| Imprint area | 1" W x 0.625" H on top |
| Second imprint area | 1" W x 1" H on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical, Pet |
| Color | Tan |
| Item number | LPE-DB05 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.