Cute Car Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.5″ W x 2.5″ H
SKU:Â GLCLG-LPNKC
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.27
Cute Car Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.5″ W x 2.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.72 | $3.62 | $3.48 | $3.38 | $3.27 |
Cute Car Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.5″ W x 2.5″ H
SKU:Â GLCLG-LPNKC
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 2.5" W x 2.5" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.75" H on top |
| Second imprint area | 0.67" W x 0.5" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Transportation, Travel |
| Color | Blue |
| Item number | LTR-CC17 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.