Cucumber Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.875″ H x 1.375″ Diameter
SKU:Â SRHGJ-CZAYD
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.17
Cucumber Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.875″ H x 1.375″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.62 | $2.50 | $2.40 | $2.28 | $2.17 |
Cucumber Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.875″ H x 1.375″ Diameter
SKU:Â SRHGJ-CZAYD
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.875" H x 1.375" Diameter |
| Imprint area | 1.75" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area | 1.75" W x 0.75" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Green |
| Item number | LVG-CU23 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.