Cool Sun Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 0.875″ W x 3.5″ H
SKU:Â PNDEH-DNMCR
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.90
Cool Sun Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 0.875″ W x 3.5″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.23 | $2.17 | $2.08 | $1.98 | $1.90 |
Cool Sun Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 0.875″ W x 3.5″ H
SKU:Â PNDEH-DNMCR
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.125" L x 0.875" W x 3.5" H |
| Imprint area: No selection | 2" W on back |
| Second imprint area: No selection | 0.75" W x 0.25" H on front, Under Sunglasses |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Summer, Sun, Exercise, Health, Medical |
| Color: No selection | Green, Red, Yellow |
| Item number: No selection | LFF-CS05 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.