Stock face only available as pictured. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 1.375″ W x 3.5″ H
SKU:Â NRGKB-CZASL
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $3.53
Stock face only available as pictured. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 1.375″ W x 3.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.97 | $3.90 | $3.75 | $3.65 | $3.53 |
Stock face only available as pictured. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 1.375″ W x 3.5″ H
SKU:Â NRGKB-CZASL
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.125" L x 1.375" W x 3.5" H |
| Imprint area | 2" W on back |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.25" H on front, Under Sunglasses |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Sun, Exercise, Fun, Health, Medical |
| Color | Yellow |
| Item number | LCH-CS01 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.