Cool Pig Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2.5″ H
SKU:Â DNDEF-DNMCP
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.77
Cool Pig Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Cool Pig Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2″ W x 2.5″ H
SKU:Â DNDEF-DNMCP
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4" L x 2" W x 2.5" H |
| Imprint area: No selection | 1.25" W x 0.875" H on back |
| Second imprint area: No selection | 1.25" W x 0.5" H on side |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color: No selection | Lime Green, Blue, Pink, Red |
| Item number: No selection | LFF-CP19 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.