Construction Worker Bear Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 2″ W x 4″ H
SKU:Â ZSANA-CYYHS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.10
Construction Worker Bear Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 2″ W x 4″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.53 | $3.47 | $3.32 | $3.20 | $3.10 |
Construction Worker Bear Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 2″ W x 4″ H
SKU:Â ZSANA-CYYHS
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.25" L x 2" W x 4" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.5" H on front |
| Second imprint area | 1" W x 1" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Construction, Exercise, Health, Medical |
| Color | Blue/Brown/Yellow |
| Item number | LCN-CW12 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.