Chemical Flask Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ H x 3.375″ Diameter
SKU:Â NNBEH-GFLIR
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.80
Chemical Flask Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ H x 3.375″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.23 | $3.13 | $3.02 | $2.90 | $2.80 |
Chemical Flask Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ H x 3.375″ Diameter
SKU:Â NNBEH-GFLIR
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" H x 3.375" Diameter |
| Imprint area | 1.25" W x 1.5" H on side 1 |
| Second imprint area | 2" W on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Science |
| Color | Blue |
| Item number | LSC-CF08 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.