Captain Smiley Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 1.5″ W x 4.125″ H
SKU:Â FUHMA-ISMXY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.60
Captain Smiley Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 1.5″ W x 4.125″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.03 | $2.93 | $2.83 | $2.70 | $2.60 |
Captain Smiley Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 1.5″ W x 4.125″ H
SKU:Â FUHMA-ISMXY
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.75" L x 1.5" W x 4.125" H |
| Imprint area: No selection | 0.75" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area: No selection | 0.75" W x 0.75" H on back of head |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Health, Medical |
| Color: No selection | Blue, Pink, Yellow |
| Item number: No selection | LGS-CS02 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.