Beaver Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 2.5″ W x 4″ H
SKU:Â TSEED-HLAUF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.97
Beaver Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 2.5″ W x 4″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.42 | $3.30 | $3.20 | $3.10 | $2.97 |
Beaver Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 2.5″ W x 4″ H
SKU:Â TSEED-HLAUF
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.75" L x 2.5" W x 4" H |
| Imprint area | 0.75" W x 1" H on belly |
| Second imprint area | 0.875" W x 1" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color | Brown |
| Item number | LAZ-BV10 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.