Bear Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 2.75″ H
SKU:Â SNYEI-DNLJM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.97
Bear Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 2.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.42 | $3.30 | $3.20 | $3.10 | $2.97 |
Bear Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 2.75″ H
SKU:Â SNYEI-DNLJM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.375" L x 2" W x 2.75" H |
| Imprint area: No selection | 1" W x 0.5" H on top on Back from Side to Side |
| Second imprint area: No selection | 1.5" W x 0.5" H on side 1 |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color: No selection | Black, Brown |
| Item number: No selection | LAZ-BR09 |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.