Bagel Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 1.375″ H x 3.375″ Diameter
SKU:Â LLYEE-SYCNM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.60
Bagel Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 1.375″ H x 3.375″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.03 | $2.93 | $2.83 | $2.70 | $2.60 |
Bagel Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 1.375″ H x 3.375″ Diameter
SKU:Â LLYEE-SYCNM
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1.375" H x 3.375" Diameter |
| Imprint area | 1" W x 0.25" H on top |
| Second imprint area | 1.5" W x 0.75" H on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Picnic, Amusement, Eating, Entertainment, Food |
| Color | Brown |
| Item number | LFD-BA25 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.