ATM Machine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.875″ L x 1.75″ W x 4.125″ H
SKU:Â INHFH-GFMFJ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.22
ATM Machine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.875″ L x 1.75″ W x 4.125″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.68 | $3.58 | $3.43 | $3.33 | $3.22 |
ATM Machine Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.875″ L x 1.75″ W x 4.125″ H
SKU:Â INHFH-GFMFJ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1.875" L x 1.75" W x 4.125" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on front, Below Screen |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.25" H on front, Above Screen |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Banking, Money, Exercise, Health, Medical |
| Color | Gray/White |
| Item number | LFN-AT08 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.