Apple Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.625″ H x 1.75″ Diameter
SKU:Â WRDME-DNGBQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.43
Apple Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.625″ H x 1.75″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.78 | $1.70 | $1.62 | $1.53 | $1.43 |
Apple Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.625″ H x 1.75″ Diameter
SKU:Â WRDME-DNGBQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1.625" H x 1.75" Diameter |
| Imprint area | 0.75" W on side 1 |
| Second imprint area | 0.75" W on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Entertainment, Exercise, Food, Health |
| Color | Red |
| Item number | LKC-AP01 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.