Bicycle Helmet Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 2.5″ W x 3″ H
SKU:Â VOZEG-FOWOQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.18
Bicycle Helmet Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 2.5″ W x 3″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.63 | $2.53 | $2.42 | $2.32 | $2.18 |
Bicycle Helmet Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 2.5″ W x 3″ H
SKU:Â VOZEG-FOWOQ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2" L x 2.5" W x 3" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.625" H on side 1 |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.5" H on top |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Cycling, Exercise, Headwear, Health, Medical |
| Color | Blue/Black |
| Item number | LSP-BY01 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.