Elephant Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 2.25″ W x 2.5″ H
SKU:Â VNEFF-DNMGB
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.05
Elephant Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 2.25″ W x 2.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.47 | $3.40 | $3.25 | $3.13 | $3.05 |
Elephant Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 2.25″ W x 2.5″ H
SKU:Â VNEFF-DNMGB
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5" L x 2.25" W x 2.5" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on back |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.75" H on back (Alt.) |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color | Gray |
| Item number | LAZ-EL03 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.