Modern House Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 2.25″ W x 2.625″ H
SKU:Â DOFGI-JLAZI
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.00
Modern House Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 2.25″ W x 2.625″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.43 | $3.32 | $3.22 | $3.10 | $3.00 |
Modern House Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 2.25″ W x 2.625″ H
SKU:Â DOFGI-JLAZI
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3" L x 2.25" W x 2.625" H |
| Imprint area | 0.875" W x 0.75" H on front of Roof |
| Second imprint area | 1.75" W x 0.875" H on back of Roof |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Real Estate |
| Color | Light Brown/Dark Gray |
| Item number | LCN-MH13 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.