Patriotic Stress Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU:Â MSBID-DNEIZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.00
Patriotic Stress Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.38 | $2.30 | $2.20 | $2.08 | $2.00 |
Patriotic Stress Ball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ Diameter
SKU:Â MSBID-DNEIZ
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad, Digital |
|---|---|
| Product dimensions | 2.75" Diameter |
| Imprint area | 1.5" W on back (Diameter) |
| Second imprint area | 0.75" W on back (Diameter) |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | American, Exercise, Health, Medical, Patriotic |
| Color | Blue/Red/White |
| Item number | LPA-SB03 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.