Stock Car Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 1.125″ H
SKU:Â NLCJB-FPBJL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.10
Stock Car Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 1.125″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.53 | $3.47 | $3.32 | $3.20 | $3.10 |
Stock Car Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 1.125″ H
SKU:Â NLCJB-FPBJL
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.375" L x 2" W x 1.125" H |
| Imprint area | 1" W x 0.75" H on top |
| Second imprint area | 1.75" W x 0.25" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Exercise, Health, Medical, Racing |
| Color | Blue |
| Item number | LTV-SC07 |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.